تاریخ ارسال : ۹۴/۰۲/۱۲


اگر قصد راه اندازی سایت اینترنتی برای کار های شخصی یا کسب و کار خود را دارید ابتدا باید یک نام مناسب برای تجارت آنلاین خود انتخاب کنید که به آن دامنه می گویند، دامنه همان آدرس وب سایت شما می باشد که آن را در اختیار همه می توانید قرار دهید مانند sarsharnet.ir برای بدست آوردن دامنه شما مجبور به پرداخت هزینه سالیانه برای حق استفاده از این نام هستید ، بعد از اینکه دامنه خود را ثبت کردید دیگر هیچ فردی نمی تواند از دامنه شما استفاده کند. توجه کنید که دامنه تنها یک نام است.

سرشارنت به شما در انتخاب دامنه مناسب که برند شما در دنیای مجازی اینترنت خواهد بود یاری می نماید پس از مشخص شدن آدرس سایت برای اینکه کاربران بتوانند وب سایت شما را از سراسر جهان مشاهده نمایند نیاز است صفحات سایت خود را در سرویسی به نام هاست قرار دهید در صورتیکه قبلا هاستی خریداری نکرده اید سرشارنت هاست مناسب وبسایت شما را تهیه می کند.

در مرحله سوم با انتخاب یکی از نمونه سایت‌های موجود در سرشارنت می‌توانید در کمتر از ۲۴ ساعت وبسایت خود را تحویل بگیرید

در صورتیکه هیچکدام از نمونه سایتهای سرشارنت مورد قبول شما قرار نگرفت و طرح ذهنی خاص خود را دارید یا سایت خاصی مد نظر شماست می‌توانید جهت سفارش اختصاصی خود با پشتیبانی سرشارنت به شماره ۴۶۸۲۸۲۸-۰۹۳۷ تماس بگیرید.