تاریخ ارسال : ۹۴/۰۲/۱۲


در چند جمله کوتاه ، تبلیغات گوگل چیست؟

با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که پلتفرم تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند ، و همچنین این فرایند بهینه سازی سایت موجب بهبود رتبه سایت شما در گوگل می‌شود.

هزینه هر کلیک چقدر می باشد ؟

حداقل هزینه قابل قبول برای هر کلیک در گوگل ۱ سنت می باشد اما معمولا گوگل بر اساس نوع کلمه کلیدی و شرایط سایت و میزان رقابت هزینه های بالاتری برای کلیک درخواست می نماید که این میزان بعدا توسط گوگل به کاربر اعلام خواهد شد و در آن حالت از حداکثر میزان ورود کاسته می شود.

سرویس های تبلیغات گوگل شما از چه کشوری و با چه واحد پولی ارائه می شوند ؟

از کشور امارات متحده عربی و برای سهولت کاربران با واحد ارزی دلار به جای درهم ارائه می شود .

از امکانات گوگل ادوردز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱-قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت
۲-شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه می پردازید که مشتری و بیننده تبلیغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتی روی لینک سایت شما کلیک کند
۳-قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه .
۴-آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود.
۵-امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران .
۶-این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند.
۷-هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.
۸-سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد .
۹-امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود .
۱۰-امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود .
۱۱-امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.
۱۲-امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند .
۱۳-امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود .
۱۴-سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان.
۱۵-امکان تعیین هزینه برای هر کلیک.

مزایای تبلیغات آنلاین و گوگل ادوردز

تبلیغات آنلاین به شما این امکان را می دهد که بتوانید محصولات و خدمات مورد علاقه مردم را به آنها ارائه دهید و کسانی که بر روی تبلیغات شما کلیک میکنند مورد شناسایی قرار دهید. تبلیغات آنلاین همچنین این این فرصت را به شما می دهد تا از پتانسیل مشتریهای خود زمانی که از دستگاه های گوناگون مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، و اسمارت فون استفاده می کنند آگاهی یابید.

ادوردز به شما این امکان را می دهد که از مزایای تبلیغات آنلاین در جهت حوزه کاری و خدماتی خود استفاده کنید و تبلیغات خود را به انسانهای موردنظر در زمان و مکان مورد نظر نشان دهید. ادوردز مزایای متعددی را به شما پیشنهاد می کند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می کنیم

۱-تبلیغات خود را مشخص کنید

هدف بندی تبلیغات کمک میکند تا بتوانید افرادی را که به محصولات و خدمات شما علاقمند هستند را یافته و تبلیغات مرتبط را به آنها نشان دهید.

ادوردز روش های مختلفی از هدفمندی تبلیغات را پیشنهاد می دهد که در بخش های بعدی با جزئیات بیشتری نشان داده می شود. در حال حاضر، تعدادی از راه های تبلیغات آنلاین که می تواند کمپین های بازاریابی شما را تشکیل دهد، ارائه شده اند.

* کلمات کلیدی: کلمات یا عبارات مرتبط با محصولات و خدمات شما هستند. زمانی که مشتریان و کاربران در مورد محصولات شما جستجو می کنند، کلمات کلیدی برای نمایش تبلیغ نقش مهمی را ایفا می کنند.

* مکان تبلیغ: تبلیغات خود را در بهترین و مؤثرترین صفحات نتایج جستجوی گوگل نشان دهید تا تأثیر بیشتری بر کاربران داشته باشند.

* سن، مکان و زبان: ویژگی های فردی مشتریان مانند سن، محل زندگی و زبان را انتخاب کنید.

* زمانها و مقادیر فراوانی: تبلیغات خود را در زمانهای خاص و در روزهای مناسب نشان دهید و تعیین کنید که تبلیغات شما چه مدت در گوگل نمایان باشد.

* نوع دستگاه: تبلیغات می توانند بر روی انواع دستگاه ها نمایش داده شوند و شما می توانید انتخاب کنید که قصد دارید چه زمانی و در چه نوع دستگاهی تبلیغات خود را نمایش دهید.

۲-تبلیغات خود را کنترل کنید

* ادوردز به شما این امکان را می دهد که هزینه تبلیغات خود را با تمام جزئیات تحت نظر داشته باشید. حداقلی وجود ندارد و می توانید انتخاب کنید که چه میزان در روز یا در ماه به ازای هر تبلیغ هزینه کنید. هزینه تنها زمانی برای شما محاسبه می شود که فرد یا افرادی روی تبلیغات شما کلیک کنند.

۳- موفقیت خود را ارزیابی کنید

به وسیله ادوردز، اگر افرادی روی تبلیغ شما کلیک کنند، شما متوجه خواهید شد. اگر بر روی تبلیغات شما کلیک شود و در طی آن کارهای مثبت و حائز اهمیتی مانند خرید محصول، دانلود، خرید خدمات، سفارش و… انجام شود، شما بلافاصله مطلع خواهید شد. همچنین با مشاهده میزان کلیک بر روی تبلیغ‌ها می توانید به سرعت متوجه شوید که کمپین خود را کجا و چگونه سرمایه گذاری کنید.

جهت سفارش تبلیغات در صفحه اول گوگل با پشتیبانی سرشارنت به شماره ۴۶۸۲۸۲۸-۰۹۳۷ تماس بگیرید