تاریخ ارسال : ۹۴/۰۲/۱۱


چرا امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضرورت دارد؟

امروزه با توجه به استفاده ی روز افزون از اینترنت و اینکه بیش از ۴۶ میلیون نفر از ایرانیان از اینترنت استفاده می کنند، نمی توان از بازاریابی و عرضه ی خدمات در جامعه ی بزرگ اینترنت چشم پوشی کرد. یک وب سایت برای شما یک فروشگاه یا دفتر آنلاین است که هزینه ی راه اندازی بسیار ناچیزی در مقایسه با هزینه ی راه اندازی یک فروشگاه و یا دفتر کار واقعی دارد، و این در حالی است که وب سایت شما بدون تعطیلی ۲۴ ساعته برای شما فعال است. از سوی دیگر هزینه ی تبلیغات در اینترنت بسیار کمتر از هزینه ی تبلیغات تلویزیونی و. .. می باشد. در نتیجه استفاده از این تکنولوژی به معنی بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار با هزینه ای اندک و مزایای بسیار است.

————————————————————-

دامنه چیست؟

نام سایت و آدرس اینترنتی شما می باشد.

————————————————————-

کدام پسوند برای من مناسب است؟

همه مردم ابتدا در مورد پسوندهای  com.  و ir فکر می کنند اگر نام دامنه مورد نظرتان با پسوند com. و .ir آزاد می‌باشد آن را به ثبت برسانید اگر نتوانستید با پسوند های فوق دامنه ای را به ثبت برسانید پسوندهای دیگری نیز وجود دارند. البته بعضی از پسوندها ممکن است برای وب سایت شما مناسبتر باشد net / .org / .info. / پسوندهای متداولتری هستند و سبب می شوند تا ترافیک سایت شما افزایش یابد.

————————————————————-

هاست یا میزبانی وب چیست؟

فضا و اطلاعات سایت شما باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان متصل به اینترنت قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند در حقیقت میزبان تمام یا بخشی از فضای یک کامپیوتر همیشه متصل به اینترنت است که به مرورگرها این امکان را می دهد که با تایپ دامنه شما در بخش مرورگر خود بتوانند به صفحات وب شما دسترسی پیدا کنند و یا برنامه ای خاص را برای ایجاد آن صفحات اجرا کنند.هاستینگ در واقع میزبانی سایت شما در فضای اینترنتی است .

————————————————————-

چه مقدار فضا برای سایت من کافی است؟

مقدار فضای لازم بستگی به نوع طراحی و فعالیت شما در سایتتان دارد. شما باید حجم فایل هایی که سایت شما را در بر میگیرد را محاسبه کنید ومقدار فضایی بیشتر از آنچه محاسبه کرده اید را خریداری کنید.

————————————————————-

در صورتیکه خودم دامنه و هاست داشته باشم می توانید سایت را بر روی هاست و دامنه خودم راه اندازی کنید؟

بله در هر دو حالت سفارش اختصاصی و سفارش نمونه سایتهای سرشارنت امکان راه اندازی وب‌سایت بر روی سرویس هاست و دامنه شما وجود دارد.

————————————————————-

آیا میتوانم خودم وب سایتم را مدیریت کنم ؟

بله کلیه امکانات موجود برروی وب‌سایت های سرشارنت قابلیت مدیریت توسط کاربر را دارا می باشد.

————————————————————-

آیا مدیریت یک وب سایت نیاز به آموزش دارد؟

بله و ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد، مگر در صورتی که شما خود از قبل با مدیریت وبسایت آشنایی داشته باشید.آموزش حضوری بنا به نیاز مشتری در محل دفتر ما قابل انجام خواهد بود.

————————————————————-

تفاوت طراحی سایت داینامیک با استاتیک چیست ؟

در طراحی سایت داینامیک با استفاده از یک زبان برنامه نویسی پویا مثل php برنامه نویسی انجام می‌شود و محتوای شما در بانک اطلاعاتی در هر زمان قابل تغییر از طریق کنترل پنل کاربریتان می‌باشد و شما محدودیتی در تولید صفحاتتان ندارید. در طراحی سایت استاتیک شما محدودیت های تعداد صفحات و عدم وجود پنل مدیریت را دارید.

————————————————————-

وب سایت واکنش گرا (Responsive) چیست؟

در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص  می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان  Responsive Webdesign   مشهور است ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css  مربوطه بارگزاری می شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می شود.

————————————————————-

بهینه سازی وب سایت چیست؟

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو  جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره  موتورهای جستجو نیست  بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

————————————————————-

آیا بهینه سازی برای هر وب سایتی لازم و ضروری است؟

جواب این سوال کاملا بسته به توقع شما از وبسایتتان دارد . بهینه سازی کمک می کند  یک وب سایت در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد در نتیجه باعث بیشتر دیده شدن سایت می شود. در واقع یک نوع تبلیغات مدرن آنلاین به حساب می آید. زمانی جواب خیر است که شما علاقه ای به بیشتر دیده شدن نداشته باشید.

————————————————————-

پشتیبانی وب سایت چیست؟

نگهداری و پشتیبانی سایت ،سرویسی است که به شما این امکان را می دهد  که وب سایت خود را به روز نگه دارید همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. پیشنهاد ما یک سرویس  نگهداری و پشتیبانی وب سایت سفارشی است که به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد ما چندین بسته ی پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه خواهیم داد تا بر اساس نیاز های خود یکی از بسته ها را انتخاب کنید.
————————————————————-

شارژ مجدد هاست و دامین به چه صورت است؟

هاست و دامین پس از ثبت به مدت یک سال فعال می باشد و بعد از یک سال باید مبلغی برای تمدید آن پرداخت شود.

————————————————————-

هزینه طراحی و پیاده سازی اختصاصی وب‌سایت چگونه تعیین می شود؟

این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

————————————————————-

آیا صفحات ، لینک ها و تصاویر سایت به میل من تغییر پیدا میکنند؟

بله. در تمامی سایت های راه‌اندازی شده توسط سرشارنت امکان تغییر منوها ، تصاویر و صفحات وب سایت وجود دارد.

————————————————————-

بعد از پایان یکسال چه هزینه ای بایستی پرداخت کنم؟

هزینه تمدید هاست و دامنه سایت خود و پشتیبانی برای سال دوم را پرداخت میکنید.

————————————————————-

آماده سازی سایت چند روز زمان میبرد؟

در صورت انتخاب نمونه سایتها ۲۴ ساعت و در صورت طراحی اختصاصی بر اساس سفارش مشتری مشخص می گردد.