داستان ما از کجا شروع شد…

بارها کسانی رو دیدیم که تصمیم به راه اندازی یک وبسایت بر اساس ایده ذهنی شون رو داشتن یا کسی که می‌خواست با یک فروشگاه اینترنتی کسب و کار خانگی راه‌ اندازی کنه یا یکی برای قرار دادن دلنوشته هاش روی اینترنت و همینطور خیلی از کاسب های سنتی که با اینکه با اینترنت و دنیای آنلاین غریبه بودن و حتی بعضی هاشون بلد نبودن کلمه “اینترنت” رو هم درست تلفظ کنن ولی علاقه زیادی داشتن که یک وب‌سایت اینترنتی داشته باشن. حالا هر کدوم به یه دلیلی یکی می گفت “کلاس داره” یکی می گفت “فروشم بیشتر میشه” یکی می گفت “دلم می خواد” خلاصه داشتنش براشون بهتر از نداشتنش بود.

خوب هر کدوم به یه طریقی به شرکتی یا فردی برای طراحی سایت معرفی می شدن ولی بعد از شنیدن قیمت های کذایی و واژه های عجیب و غریب و نامفهوم یا به کلی از خیر داشتن یه سایت می گذشتن یا با پرداخت هزینه های گزاف نتیجه مطلوبی نمی گرفتن یا اینکارو به بعد موکول می کردن و اتفاقی نمی افتاد… به جز اینکه یه روز می دیدین ایده شما توسط یکی دیگه اجرا شده یا رقیبتون یه سایت زده و فروش اینترنتیشو شروع کرده و شما همچنان دست روی دست گذاشتید و کارتونو شروع نکردید

مقصر شما بودید؟ نه

چرا؟ چون همراه خوبی نداشتین چون کسی به شما نگفت از کجا و چطور شروع کنید

و اینطوری بود که با پیدا شدن، شناسایی و درک این نیاز تیم سرشارنت توسط ما چند نفر که دوستو همکارو یه موقعی هم دانشگاهی بودیم تشکیل شد. چرا اسمشو گذاشتیم سرشارنت؟ واقعا خودمونم نمی دونیم فقط یه روز تو یه ساندویچی موقع ناهار دور هم جمع شدیم و هرکی یه اسمی گفت، بعدشم تقریبا همه از سرشارنت خوشمون اومد. خوب همیشه که نباید برای انتخاب چیزی دلیل داشت بعضی وقتا دلت میخواد همینو بس.

خلاصه اینکه دیدیم حقوق شرکتا کمه و کارشون زیاد با اینکه رشته کاریشون آی تی بود و مرتبط با تخصص ما ولی اون کاری نبود که ما می خواستیمو دوست داشتیم پس از کارامون زدیم بیرونو رفتیم تو خونه پشت پی سی و لپ تاپ هامون و شروع کردیم به کاری که دلمون میخواست اولا پولش کم بود خیلی وقت ها هم هیچ پولی نبود اما حالمون خیلی خوب بود ۳ روز در هفته جلسه داشتیم و ایده هامونو مطرح می کردیم تا اینکه اوضاع کمی بهتر شد و حالا یه دفتر داریم و یه هدف و البته شعارمون:

“” هدف سرشارنت ارائه خدمات مناسب با قیمت مناسب می باشد. ما سوپرمن نیستیم ولی قول می دهیم همراه خوبی برای ورود شما به دنیای بیکران اینترنت باشیم“”

چطوره؟

به نظر خودمون که خیلی عالیه، دوسِش داریم

حالا دیگه مشتریامونو داریم مشتریانی که دوست ندارن بیشتر از ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار تومن برای سایتشون هزینه کنن نهایتش یه میلیون، ولی خوشحالن که خدماتی رو که باید با پرداخت میلیون‌ها تومن از بعضی از شرکت ها یا افراد دریافت می کردن ما با کمتر از یک میلیون تومن بهشون ارائه می کنیم ما حتی خدماتی رو که خودمون هم ارائه نمی کنیم از شرکت های دیگه که مطمئن و قیمت مناسب هستن برای مشتری هامون دریافت می کنیم و بعضی از مشتری هامون برای اینکه خودشون مستقیما درگیر قرارداد‌ها نباشن با پرداخت مبلغی از ما می‌خوان که رابط بین اونها و شرکت‌های مطبوع باشیم

کاره دلخواه‌ِمونو داریم درآمدِمونم خوبه باعث خوشحالیه بعضی‌ها هم شدیم

اینم داستانِ ما.